Весільна фотозйомка


Довірте нам Ваше весілля


Довіривши нам цей важливий день - Ви можете бути впевнені в результаті - і що жодна мить Вашого весілля не буде втрачена і що Ви отримаєте якісні послуги преміум класу та ряд інших переваг

Два фотографи - Два погляди


Замовивши весільну фотозйомку в нас - Ви отримаєте одразу двох фотографів - а це означає що фоточок буде більше - і більше всього встигнемо відзняти і можемо бути одразу в двох місцях. Окрім того це погляд зі сторони жінки і чоловіка - отже фотографій буде не просто більше, а вони по своїй суті будуть різні! Два фотографа, а це значить не буде втрачений жоден важливий кадр, жодна емоція, жодна сльоза щастя, жоден гість ...

Love Story


Вона дає нам можливість залишити в пам'яті те світле, що має жити в наших спогадах завжди: це може бути перший поцілунок, перша зустріч, Ваше знайомство, романтична подорож, або Ваш медовий місяць... Тож не дивно, що стало популярно перед вкладенням шлюбу робити фотосесію з подібним сюжетом. Сюжет розповідає про шалене кохання Вашої пари, передає пристрасть, вогонь в очах і називається в народі «love-story». У Закарпатті фотосесія Love Story виходить дуже особливою, оскільки наш край безмежно красивий і має незліченну кількість неповторних локацій. І не менш важливо те, що під час проведення фотосесії Лав Сторі, Ви познайомитесь з камерою, з нашим підходом до процесу зйомки й вже більш спокійніше та природньо почуватимете себе на Вашому головному святі – весіллі.

Весільний альбом


Весільний альбом – Ми створимо для Вас ексклюзивний весільний альбом, завдяки багаторічному досвіду та семи річному навчанню на графічного дизайнера, Ви отримуєте справжній професій підхід до справи - це важливо, і що ще більш актуально – преміальний та креативний дизайн. Таким чином, у Вас буде чудовий весільний альбом, який зможете переглядати Ви і Ваші діти, а пізніше й Ваші онуки.

Slide movie


Слайд муві (slide movie) Вашого весілля в Закарпатті. Це новий формат, що набирає шаленої популярність у цифровій фотографії, що дає можливість не тільки дивитися фотографії, а й оживляти їх на короткий час. Гармонійне змішування фотографії та відео змушує нас знову і знову занурюватись в світ емоцій: де кожен кадр важливий, де ми можемо сказати не "Зупинися мить!", а "Мить – оживай…"

Наші Молодята


Наші останні роботи


Пропонуємо подивитись наші останні роботи в деталях і побачити приблизний результат який Ви отримаєте довірившись нам

Евелінка & Вася

Детальніше

Олександр & Яна

Детальніше

Ціни на весільну фотографію


Пакет Стандарт

400 $
 • два фотографа
 • професійне освітлення для ресторану
 • детальна ретуш кращих фото 400
 • зранку до першого танцю
  (до 20.00 год. к.ч.)
 • авторська обробка всіх фото
  (близько 1200-1500 фото)
 • Друк 50 фото розміром 21х15 см.
 • Фірмове пакування для флеш карти та фотографій

Пакет Преміум

700 $
 • два фотографа
 • професійне освітлення для ресторану
 • детальна ретуш всіх кращих фотографій
 • друк фото 100 шт. розміром 15х21
 • зйомка повного весільного дня від початку до кінця традицій
  ( до 01.00 год. к.ч)
 • + Додаткова зйомка у інший день
  2-3 години / додатково 500 фотографій)
 • авторська обробка всіх фото
  (близько 2000-2500 фото)
 • стильний дизайнерський бокс для флешки та фотографій
 • фотокнига преміум класу
  25х25 на 10 розворотів

* ціни актуальні до кінця 2020 року

Термін видачі готового матеріалу протягом 1-3 місяці
(залежить від періоду зйомки)

Додатково:

+100 $
термінова обробка фотографій протягом 10 днів.
+1000 грн / год
зйомка до кінця весільного банкету

Але це ще не всі приємності...


Фірмове пакування

Преміум пакування для чудових наречених на Ваше весілля!.. Обожнюємо пакувати Ваші спогади, котрі причепуряться у фірмові, бархатні коробочки з флешкою у витонченому пакунку з логотипом.

Студійне освітлення

Ми використовуємо сучасні DSLR системи стабілізації та освітлення, обов’язково з нами будуть портативні софтбокси, які є невід’ємною частиною для м’якого та об’ємного освітлення під час стоп-кадру з гостями, та вечірньої фотозйомки розважальних заходів на Вашому весіллі.

Зв’яжіться з нами!


По всім питанням звоніть за номером:

Або приєднуйтесь в соціальних мережах